Miciny.cz Hafici.cz Konicci.cz

www.utulok-piestany.sk

Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Moje zvířata a Sedmé nebe

 
        
 
Bylo jich za ta léta skutečně hodně... Fotky některých už nemám, dalších jsem ani nikdy neměla. Některé fotky jsou už dost staré, přefocené mobilem a tudíž i bohužel dost nekvalitní...však se taky zvířinkama zabývám 30 let a jako chůva chlupatých miláčků jsem fungovala mnohem dříve, než vůbec vznikla myšlenka na první agentury.
Dost mi tady chybí například Arthur a Leontýnka - nejrozkošnější chůvičky, jaké jsem kdy měla. Corazon - Karkulka, korelka se žlutou chocholkou a červenými tvářičkami, kterou jsem dostala, když jsem ležele po autohavárii. Modrá andulka Cassiopeia, rozkošná panenka, zakrslíci černý Lukáš a bílá Hassinka, neofémka Falco, kočičáci George Pavonia a želvovinová Berenika, ovčáci Ary, Alwi a Brit...
Fotky jsou rozděleny do kategorií, svoji vlastní kategorii mají moje srdcovky Cita, Čikinka a Nikol. 
Cita byla moje první německá ovčačka, která mě dovedla až k instruktorským zkouškám. Náš vztah nebyl vztahem pána a psa, ale dvou přátel.
Sladká Čikinka se objevila v době, kdy jsem na tom nebyla nejlépe a její pochopení a empatie byly neuvěřitelné, i když měla sama od začátku zdravotní problémy.
Půvabná Nikol má svůj příběh ve své rubrice.
Nevím, kolik zvířat mi ještě tímto způsobem vstoupí do života, který žiju jen pro ně. Chci, aby pro ně jejich domov byl sedmým nebem. Až budu jednou psát knihu o svých láskách, určitě se bude jmenovat Obsluhovala jsem princezny Sedmého nebe.          

         

          

                  

 
TOPlist