Miciny.cz Hafici.cz Konicci.cz

www.utulok-piestany.sk

Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Krmiva pro naše miláčky

 

Psi                                   

Granule

Bosch Krmivo Bosch je vyráběno rodinným podnikem podle nejnovějších vědeckých poznatků. V krmivu jsou použity pouze pečlivě vybrané složky a suroviny, které jsou šetrně zpracovány ve velmi chutné, optimálně využitelné a zdravé krmivo pro psy. Složky živočišného původu pocházejí výhradně z masa zvířat určených ke spotřebě člověkem.

Almo Nature Holistic  je krmivo pro psy, které je vyrobené z vybraných složek a obsahuje pouze suroviny pocházející z biologické produkce nebo maso zvířat, která byla chována v odpovídajících podmínkách. Almo Nature je navíc obohaceno speciální směsí nutrazeutika a je vhodné speciálně pro psy, kteří mají problémy způsobené krmivy.

Happy Dog Supreme Krmivo Happy Dog přesvědčí dobrou stravitelností (90%). Jedinečný komplex účinných látek Happy Dog se snaží imitovat výživu v přírodě a dodává Vašemu psovi látky podporující zdraví, z nichž profituje celý organismus – od silného imunitního systému po zdravou kůži. Všechny suroviny použité v krmivu pocházejí z německé produkce. Krmivo neobsahuje chemické přísady, masokostní moučku nebo soju! 

Hill's krmivo pro psy Prémiové krmivo Hill´s obsahuje pouze složky nejvyšší kvality, je velmi dobře stravitelné a obsahuje velké množství energie. Tím jsou také sníženy finanční náklady na krmivo, protože pes dostává i v menší dávce krmiva vše potřebné. Protože spotřeba živin se v průběhu života u psů mění, nabízí Hill´s produkty pro psy v různých životních fázích nebo se speciálními potřebami např. Oral Care proti zubnímu kameni nebo Sensitive Skin pro psy, kteří mají problémy s kůží. Hill´s je krmivo, kterým krmí veterináři. 

Lukullus krmivo pro psy Krmivo Lukullus je založeno na bohaté receptuře. Kombinace živočišných bílkovin, rostlinných přísad a kvalitních olejů zásobuje Vašeho psa živinami - kompletně bez chemických přísad. Protože příroda obsahuje vše, co psi potřebují. Všechny přísady použité v krmivu Lukullus jsou zpracovány za čerstva a šetrným způsobem. Tím je zachována původní chuť masa a zeleniny a také obsah živin.

Orijen Krmivo Orijen je vyráběno v Albertě v Kanadě jednou rodinnou firmou ze spousty čerstvých kanadských surovin. Orijen je “biologicky vhodné“ krmivo, obsahuje čerstvé, kvalitní složky, které psi pro zdravý vývoj potřebují. Orijen má vysoký obsah bílkovin, nízký obsah uhlohydrátů a neobsahuje obilniny: 70% masa spotřební kvality, 30% ovoce a zeleniny pocházejícího z regionu a 0% obilnin.

Pro Plan krmivo pro psy chrání Vašeho psa, protože podporuje zdravý imunitní systém, trávení a zdravou kůži a srst. Všechna krmiva Pro Plan byla vyvinuta veterináři a experty na výživu. Purina nabízí produkty pro psy různých ras, různého věku a s jiným stupněm pohybové aktivity. Pro Plan využívá při výrobě krmiva pouze prvotřídní složky, jako kuřecí maso, jehněčí maso a lososa. Všechny tyto složky jsou výborným zdrojem bílkovin.

Royal Canin Breed jsou přizpůsobena věku a potřebám určitých psích ras. Toto krmivo poskytuje Vašemu psovi vyváženou a adekvátní potravu. Royal Canin se řadí k pionýrům v oblasti výroby suchých krmiv a díky intenzivnímu vývoji a moderním výrobním prostředkům patří krmiva Royal Canin k těm nejkvalitnějším. Royal Canin dodává psům zdraví a dopřává jim dlouhý život.

Royal Canin Club / Selection je kvalitní krmivo pro psy. V každém krmivu jsou použity a šetrně zpracovány složky nejvyšší kvality. Sojová mouka nebo jiné chemické přísady nejsou použity v krmivech Royal Canin Club/Selecion!

Royal Canin Size Různí psi mají různé potřeby z hlediska krmiva. Koncept krmiv Royal Canin je speciálně vyvinut s ohledem na velikost, věk, aktivitu a životní styl a tím pomáhá udržovat Vašeho psa zdravého po celý život. Krmivo Royal Canin poskytuje psům vyváženou a odpovídající potravu. Royal Canin se řadí k pionýrům v oblasti výroby suchých krmiv a díky intenzivnímu vývoji a moderním výrobním prostředkům patří krmiva Royal Canin k těm nejkvalitnějším. Royal Canin dodává psům zdraví a dopřává jim dlouhý život.

Pedigree krmivo pro psy nabízí každému psovi krmivo, speciálně sestavené podle individuálních nároků. Pedigree obsahuje vyváženou kombinaci přírodních složek, spojených do zdravého krmiva výborné chuti, které dodává Vašemu psovi každodenní radost z krmení. Krmivo Pedigree zásobuje psy přesně těmi živinami, které denně potřebují.

Purina Beneful krmivo pro psy v sobě spojuje přednosti kvalitního suchého krmiva pro zdravý vývoj a výbornou chuť krmiva mokrého. Kombinace masově-šťavnatých bročků a křupavých kroket nabídne Vašemu čtyřnohému kamarádovi rozmanitost a požitek z kousání.

Konzervy

jsou stejného složení jako granule, na rozdíl od granulí v mokré formě a podávají se v kombinaci s granulemi. Uvidíte sami, co bude váš miláček preferovat.

Terra Canis, Lukullus, Bozita, Pedigree Pur, Burns, Cesar... výběr je skutečně velký.

Všechna krmiva lze dostat ve variantách Puppy, Junior, Adult, stejně tak i pro psy se zátěží, pro březí a kojící fenky nebo pro seniory. Dále je možné koupit dietní a speciální krmiva, předtím se ale raději poraďte s veterinářem, co by bylo pro vašeho pejska nejlepší. 

 Pochoutky a doplňky

Snacky pečující o zuby

Péče o zuby je u psů velmi důležitá. Snacky určené pro péči o zuby pomůžou vyčistit chrup Vašeho psa přirozeným způsobem. U nás najdete pamlsky, které pomáhají čistit zuby psů odpovídajícím způsobem. Žvýkací snacky nečistí pouze zuby, ale posilují také žvýkací svalstvo. Snacky slouží také k hraní, nebo pokud potřebujete psa na nějakou dobu zaměstnat.

Teenie 14 ks (pro psy mezi 2 a 7 kg)

Petite 6 ks (pro psy mezi 7 a 11 kg) 

Regular 4 ks (pro psy mezi 11 a 22 kg)

Large 3 ks (pro psy mezi 22 a 45 kg) čka s mlékem a vápníkem

Hunter kostička s mlékem a vápníkem

Delights 8 potěšení v 1, XS + žvýkací tyčinku gratis

Nylabone Nutri Dent snack pečující o zuby

Péče o klouby

Pedigree Gelenk Aktiv Plus

Hill's Healthy Mobility - snack pro psy  

Luposan tablety posilující klouby

Žvýkací tyčinky

Lunginis psí pochoutka  

Dokas žvýkací rolky s kuřecími prsíčky

Trixie lisované žvýkací tyčinky

Beefinis tyčinky pro psy

Žvýkací kostičky Trixie

Rinti Extra Chicko kuřecí variace - křupavé plátky

Rocco Chings kuřecí prsíčka sušená

Eukanuba Healthy Extras Snack 700g - keksy - odměna pro každou věkovou kategorii

            

 

Kočky                             

Granule

Royal Canin Pure Feline krmivo pro kočky sjednocuje pozitivní účinky rostlinných aktivních látek ve vyváženém a chutném krmivu. Každý produkt Royal Canin Pure Feline obsahuje jedinečný a kvalitní zdroj bílkovin, který dodává Vaší kočce esenciální živiny. Ty jsou důležité jednak pro krásu srsti, ale také pro udržení optimální váhy a vitality.

Pro Plan bylo vyvinuto experty a obsahuje tzv. "Natural Feline Protection", která posiluje přirozené schopnosti koček vyrovnat se s různými nepříznivými vlivy. Příroda vybavila všechny kočky 4 důležitými ochrannými systémy: kůží a srstí, trávicím, vylučovacím a imunitním systémem. Aktuální výzkumy dokládají fakt, že živiny v krmivu pomáhají funkci těchto systémů harmonizovat a tím i kočku optimálně chránit.

Hill´s Premium krmivo pro kočky obsahuje výhradně složky nejvyšší kvality, je velmi dobře stravitelné a je zdrojem koncentrované energie. K pokrytí denní dávky proto stačí menší množství krmiva, což redukuje finanční náklady. Protože se potřeba živin v průběhu života kočky mění, nabízí Hill´s celou paletu krmiv pro kočky v různých životních fázích. Hill´s nabízí řešení kočkám se specifickými nároky – např. Oral Care proti zubnímu kameni nebo Sensitive Skin pro kočky s kožními problémy.

Acana je prémiové krmivo, které je vyráběné v Albertě (Kanada) v jednom rodinném podniku z čerstvých, regionálních surovin. Speciální receptura krmiv Acana zohledňuje fakt, že kočky jsou od přírody masožravci. Výrobci krmiv Acana byli několikrát ve světě vyznamenáni za výrobu kvalitních krmiv.

Happy Cat krmivo pro kočky je vyrobeno pouze z domácích surovin. Jedinečná receptura s Happy Cat LifePlus konceptem, který podporuje správný metabolismus a zdraví, provází Vaši kočku po celý život.

Almo Nature je vyrobeno z vybraných, kvalitních přírodních surovin. V krmivu Almo Nature nejsou použita umělá dochucovadla ani umělé konzervační látky. Toto rozmanité a kompletní krmivo bylo vyrobeno z přírodních surovin. Almo Nature krmivo pro kočky – tak jedinečné a nepopsatelné, jako všechny věci pocházející z přírody.

Orijen krmivo pro kočky je vyráběno v Albertě v Kanadě z čerstvých kanadských surovin nezávislou rodinnou firmou. Obsahuje kvalitní, čerstvé složky, které jsou pro přírozený vývoj koček nezbytné. Orijen krmivo pro kočky obsahuje velké množství proteinů a malé množství uhlohydrátů – neobsahuje obilniny: 75% masa spotřební kvality, 25% ovoce a zeleniny pocházejícího z regionu a 0% obilnin.

Sanabelle krmivo pro kočky je vyráběno rodinnou firmou a receptura krmiva je přizpůsobena nejnovějším vědeckým poznatkům. Složky živočišné povahy obsažené v krmivu pocházejí výhradně ze zvířat určených ke konzumaci člověkem. Sortiment krmiv Sanabelle nabízí širokou paletu krmiv pro kočky všech věkových kategorií. Krmivo dodává kočkám vše důležité, je chutné, obsahuje spoustu drůbežího masa, vyvážený poměr životně důležitých vitamínů, živin a vlákniny.

Whiskas krmivo pro kočky nabízí Vaší kočce vše, co má ráda. Whiskas se vyrábí v mnoha variantách a příchutích, pro mláďata i dospělé a dodává jídelníčku Vaší kočky změnu.

Kattovit je na vědecké bázi vyvinuté dietetické krmivo pro kočky, které pozitivně působí při méně či více závažných zdravotních potížích a onemocněních jako např. ledvinových poruchách, obezitě či srdečních potížích. Produkty Kattovit jsou všeobecně snadno poživatelné a jsou kočkami dobře snášeny.
Produkty Kattovit jsou dietetickým krmivem, které je alternativou k dietetickým přípravkům, které jsou k dostání pouze u zvěrolékaře.

Dietetická řada krmiv pro kočky Integra vyhovuje všem nárokům na zásobování kočky potřebnými živinami. Integra Sensitive je kvalitní kompletní krmivo pro výživu citlivých koček a pro kočky, které nesnesou běžné krmivo. Integra Protect je řadou krmiv, která je kočkám podávána jako součást léčebné kúry při jejich dietetických potížích.

Hill's Prescription Diet - široký výběr klinicky testovaných léčebných krmiv. Každé z nich významně zmírňuje zdravotní potíže Vašeho mazlíčka. Široký výběr klinicky testovaných léčebných krmiv Výběr krmiv zahrnuje jak suché krmivo, tak konzervy. Tato speciální krmiva je možné použít při celé řadě nemocí, jako např. při onemocnění močových cest, kožním onemocnění, onemocnění ledvin, žaludku a střev, potížích s pohyblivostí, či obezitě.

Léčebná krmiva vám doporučí váš ošetřující veterinář na základě zjištěných obtíží vašeho chlupatého mazlíčka, a také vám toto krmivo vydá. Ještě před nedávnem bylo mopžné tato krmiva získat jedině ve veterinární ordinaci, dnes je možné je koupit i na internetu, což moc nedoporučuji. Nedávno jsem toto řešila s několika veterinárními lékaři na klinice, kam s kočenkama chodím. Jednotně se shodli v tom, že takto volně prodejné krmivo není zárukou, že skutečně obsahuje to, co má.

Konzervy, kapsičky, misky

ShinyCat je vyrobeno pouze z kvalitních přírodních složek. Toto krmivo neobsahuje dochucovadla, konzervační látky ani jiné přísady a chutná výborně.

Royal Canin krmivo pro kočky v čerstvých kapsičkách splňují nejvyšší nároky na kvalitu jako všechny výrobky Royal Canin. Zdravé krmivo Royal Canin obsahuje optimální poměr živin, které dospělé kočky instinktivně upřednostňují.

Feline Porta 21 je krmivo pro kočky nejlepší kvality. Mokré krmivo Porta 21 obsahuje důležité vitamíny, minerály a taurin. Vyvážený poměr kalcia a fosforu zajišťují zdravou stavbu kostí. Feline Porta 21 je velmi dobře stravitelné krmivo, které kočkám chutná a je vhodné i pro citlivé kočky.

Felix přináší pro Vaši kočku širokou paletu chutí. Majitel kočky jistě uvítá fakt, že s krmivem Felix kupuje kvalitu za výhodnou cenu. Velmi oblíbené jsou kousky v rosolu nebo v omáčce, protože jsou šťavnaté. Felix je balený buď v kapsičkách, miskách anebo v konzervách.

Gourmet krmivo pro kočky Lákavá nabídka kvalitních krmiv s neodolatelnými složkami, které rozmazlí i ty nejnáročnější kočky. Vaše kočka si zaslouží jen to nejlepší a ráda si užije čas krmení, stejně jako i Vy si rádi vychutnáte dobré jídlo. Krmiva Gourmet Gold mají velké množství různých příchutí a konzistencí (suflé, paštika, jemné kousky v omáčce). Každé krmivo se vyznačuje harmonií kvalitních přísad a jedinečné receptury. Požitek, kterému Vaše kočka neodolá.

Grau misky pro mlsouny jsou výživné a mají neobvykle vysoký obsah velmi kvalitního masa. Je vyrobeno šetrně z nejlepších surovin a navíc je velmi zdravé a dobře chutná. Misky Grau jsou vhodné jako kompletní krmivo. K dostání v různých chutných variantách. Krmivo neobsahuje umělé přídavné látky!

Hill´s Premium obsahuje pouze složky nejvyšší kvality, které obsahují velké množství energie a jsou dobře stravitelné. Proto stačí krmit kočku menším množstvím krmiva a tím se snižují i finanční náklady. Potřeba živin se během života koček mění, proto vyrábí Hill´s celou paletu produktů pro kočky v různých životních fázích. Hill´s přináší řešení i pro kočky se specifickými potřebami – např. krmivo Sensitive Skin pro kočky s citlivou kůží nebo Oral Care proti tvorbě zubního kamene.

Kitekat obsahuje extra přídavek slunečnicového oleje a je bohaté na nenasycené mastné kyseliny, které jsou důležité pro zdravou kůži a lesklou srst. Krmivo Kitekat zajišťuje optimální zdraví Vaší kočky.

Whiskas - kapsičky obsahuje různé druhy masa, které dodávají krmivu pokaždé jinou chuť. Whiskas navíc obsahuje vše, co kočky potřebují. Díky různým variantám a šetrnému způsobu přípravy se mezi krmivy Whiskas najde jistě to pravé i pro Vaši kočku.

Beaphar - strava vhodná pro kočky při onemocnění ledvin, je vyráběna jen z těch nejlepších přírodních surovin, bez použití přídavných látek, jako jsou konzervační prostředky a umělá dochucovadla. Krmivo takové kočičky by mělo obsahovat kvalitní bílkovinu a mělo by být vysoce energeticky bohaté, protože mají kočky s onemocněním ledvin jen velmi malou chuť k jídlu. Způsob přípravy a výborná kvalita přísad této dietní stravy zajišťují její optimální snášenlivost a stravitelnost.

         

 

 

 

 

 

TOPlist